Zyrë - Me Qira - Bulevardi Gjergj Fishta, Shqipëri


AMBIENT PER ZYRA TEK EKSPOZITA 220 m2

 
[Qera Mujore]
Blv. Gjergj Fishta - Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta, Shqipëri
ID: 530221006-309
Sipërfaqja Truallit (m2)
220

Kati :
Kati 1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet ambient me qira tek Ekspozita ne katin I teknik te nje pallati te ri me ashensor.
Siperfaqja eshte 220 m2 dhe eshte open space. Ambjenti mund te sherbej per call center, zyre kontabiliteti etj.
Qiraja perfshin tatimin ne burim prej 15%.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Nurjeta Toska - RE/MAX Golden
Nurjeta Toska

Nurjeta Toska

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Nurjeta Toska

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso