Apartament - Në Shitje - Kopshti Zoologjik, Shqipëri


Apartament per shitje 2+1 te kopshti zoologjik

Bilal Sina - Kopshti Zoologjik, Shqipëri
ID: 530171021-79
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
107.70
Sipërfaqe Neto (m²)
97.70

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne zonen e kopshtit zoologjik te pallatet e salillarit me pamje nga kopshti zoologjik shitet apartament 2+1+2
Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te ri te miradministruar
Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon me guzhine te vecuar dhe 2 tualete njeri me dritare
Orientimi jug perndim
Apartamenti eshte i investuar dhe shitet i mobiluar

Per te planifikuar nje vizit ne prone jeni te lutur te kontaktoni konsulentin e RE/MAX VIZION!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Rejdi Alimema - RE/MAX Vizion
Rejdi Alimema

Rejdi Alimema

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Rejdi Alimema

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso