Operacionale - Në Shitje - Shkozet, Shqipëri

Shitet objekt industrial Zyra+Magazine autostrade

Autostrada TR-DR - Shkozet - Shkozet, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530201004-239
Sipërfaqja Truallit (m2)
2,170
Sipërfaqe Neto (m²)
1,430

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Maja Lluka

Maja Lluka

RE/MAX Advantage 1


DERGONI MESAZH

 
Maja Lluka

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso