Penthouse - Në Shitje - Astir, Shqipëri


Penthouse ne shitje

ALEKSANDRI MADH - ALEKSANDRI MADH - Astir, Shqipëri
ID: 530191023-33
Nr. Total i Dhomave
6
Nr. i Dhomave të Gjumit
4
Nr. i Banjove
4
Sipërfaqja Totale (m2)
750
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Pershendetje!
Ju prezantoj kete penthouse me siperfaqe totale prej 750m2 ,ku nga keto 337.89 m2 eshte siperfaqe e brendshme e apartamentit,33.78m2 siperfaqe e perbashket dhe 372.8m2 siperfaqe e verandes.Ne gjithe siperfaqen e apartamentit eshte bere shtrimi I tubave per sistemin e kaldajave,sistemin chiller dhe shtrimi I te gjitha tubacioneve hidraulike dhe elektrike.Pronari I apartamentit ka bere punime shtese si,termoizolim I apartamentit dhe izolim akustik ne ndarjen e mureve te brendshem te tij.Pallati eshte I pajisur me ashensor por,apartamenti te ofron dhe mundesine e vendosjes se nje ashensori privat.Zona e Astirit ka qene nje nga zonat me kerkese me te larte per blerje pergjate vitit te fundit dhe kjo ka bere qe kjo zone te zhvillohet me nje ritem te shpejte. Si rrjedhoje,zona ofron nje sere fasilitetesh si,supermarkete,shkolla,kopshte,cerdhe,farmaci etj
E gjithe siperfaqia disponon dokumetacion te rregullut hipotekor .Per me shume detaje ne lidhje me kete prone,jeni te lutur te me kontaktoni!
Ju ftoj te vizitoni shtepine tuaj te ardhshme!

Karakteristikat

Ashensor
Garazh
Kopësht
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Shkelqim Kola - RE/MAX Infinity Plus
Shkelqim Kola

Shkelqim Kola

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Shkelqim Kola

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso