Apartament - Në Shitje - Kamëz, Shqipëri

Shitet apartament 2+1 ne Kamëz

65,000 € InStock Other Currencies
 
Kamëz, Shqipëri
ID: 530331001-91
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
118.80
Viti i Ndërtimit
2015

Kati :
Kati 5
Nr. i Tualeteve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Eduart Nikolla Eduart Nikolla Rr." Bulevardi Blu"
Kamëz, Tiranë, Shqipëria

Eduart Nikolla

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Diamond Kamëz Rr." Bulevardi Blu"
Kamëz, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Eduart Nikolla Eduart Nikolla Rr." Bulevardi Blu"
Kamëz, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Diamond

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Diamond Kamëz

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso