Apartament - Per Qira - Durrës, Shqipëri


APARTAMENT ME QIRA

 Qira Mujore
 
[Qera Mujore]
Durrës, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530321001-8
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
61

Kati :
Kati 5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet apartament 1+1 me qera ne zonen e Spitalit. Me nje siperfaqe 61 m2.
Apartamenti ndodhet e ne katin e peste banim te nje pallati ekzistues.
Apartamenti eshte i mobiluar.
Per me shume informacion na kontaktoni!

Karakteristikat

I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Krenar Bardhi - RE/MAX Premium

DERGONI MESAZH

 
Krenar Bardhi

RE/MAX Premium

Lagjja Nr.4, Rruga "Egnatia"
Qendra Tregtare Blue Star, Kati 0

Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare