Dyqan - Me Qira - Durrës, Shqipëri

Dyqan Me Qira

550 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Durrës, Shqipëri
ID: 530321001-118
Sipërfaqja Truallit (m2)
97
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qera ambjent biznesi prane Mobilire Idea Durres. Ambienti eshte i pershtatshem per mundesi te ndryshme biznesi. Ka nje siperfaqe prej 96.6 m2 ndodhet ne rruge kryesore. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese dy kateshe .
Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.
Per cdo informacion na kontaktoni
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Krenar Bardhi

Krenar Bardhi

RE/MAX Premium


DERGONI MESAZH

 
Krenar Bardhi

RE/MAX Premium

Lagjja Nr.4, Rruga "Egnatia"
Qendra Tregtare Blue Star, Kati 0

Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso