Shitje Biznesi - Në Shitje - Vlora, Shqipëri


OKAZION Njesi ne Shitje ne Lungo Mare Vija e Pare

Rruga Cameria - Vlora, Shqipëri
ID: 530311008-11
Sipërfaqja Truallit (m2)
71.10

Kati :
Kati Përdhe
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Njesia ndodhet ne Lungo Mare ne zonen me te populluar te qytetit te Vlores. Ndodhet ne vijen e pare dhe Sip 71m2 ka potencialitet per biznese te ndryshme te tipit Bar, Restorant, Dyqan etj.

Karakteristikat

Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dario Bufazi - RE/MAX Prestige
Dario Bufazi

DERGONI MESAZH

 
Dario Bufazi

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare