Apartament - Per Shitje - Vlora, Shqipëri


Shitet Apartamen 2+1

Rruga Demokracia - Vlora, Shqipëri
Rikonstruktuar
ID: 530311004-71
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
100

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet tek Shkolla Halim Xhelo ne kate te dyt ne nje zonen shume te mire per te jetuar dhe ka nje siperfaqe prej 100m2 e cila eshte e perbere nga salloni+kuzhina,dy dhoma gjumi nje tualet dhe ballkon.Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per banim si Shkolla,Farmaci,Supermarkete etj.Prona zotron dokumentacion te rregullt.

Karakteristikat

E Rinovuar
Me Hipotekë
I Mobiluar
Ballkon
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Bledar Isufaj - RE/MAX Prestige

DERGONI MESAZH

 
Bledar Isufaj

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare