Apartament - Per Shitje - Vlora, Shqipëri


Shitet Apartament 1+1 ne Lungomare

Murat Terbaci - Vlora, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530311004-15
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
75

Nr. i Kateve:
10
Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te ri ne vije te pare ne Lungomare.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75m2 dhe eshte i perbere nga nje koridor i bollshem,salloni+kuzhin,nje dhome gjumi dhe dy ballkone.Orientimi jug-perendim qe mundeson ndricim te vazhdushem.Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per banim.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug-Perëndim
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Bledar Isufaj - RE/MAX Prestige

DERGONI MESAZH

 
Bledar Isufaj

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare