Zyrë - Në Shitje - Vlora, Shqipëri

Shitet Njesi Prane Portit te Vlores

37,000 € Other Currencies
 
Rruga Hektor Shyti - Vlora, Shqipëri
ID: 530311002-21
Sipërfaqja Truallit (m2)
35.50

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Njesia ndodhet prane Dolce Vites dhe ka nje siperfaqe totale prej 35.5 m2 . Mundesit e shfrytezimit te saj jane te shumta , te tilla si dyqan , zyre biletarie , siguracionesh etj . Zona ne te cilen ndodhet eshte mjafte e favorshme , gje kjo qe e ben kete prone , nje mudesi shume te mire investimi . Njesia zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor .

Karakteristikat

Sistem Alarmi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Daniel Hasanaj - RE/MAX Prestige
Daniel Hasanaj

DERGONI MESAZH

 
Daniel Hasanaj

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso