Apartament - Per Shitje - Vlora, Shqipëri


Shitet Apartament Banimi

Shyqyri Ali Merka - Vlora, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530311001-9
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
52.70
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne qender te Qytetit, ne vije te dyte te blloqeve te banimit me akses te drejteperdrejte ne lungomare. Eshte i pershtatshem per banim dhe si apartament pushimi. Pjeserisht eshte me pamje nga deti.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emiljano Hajrulla - RE/MAX Prestige

DERGONI MESAZH

 
Emiljano Hajrulla

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare