Apartament - Per Shitje - Vlora, Shqipëri


Shitet Apartament 2+1 me pamje nga Deti

Fejzi Gjomemo - Vlora, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530311001-88
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
130

Nr. i Kateve:
10
Kati :
Kati 5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet në rrugën "Kosova" perballe portit dhe Universitetit Ismail Qemali. Apartamenti eshte me pak se 5 min nga sheshi kryesor i LungoMares. Apartamenti ka nje Sip 130 m2 nga te cilat 25 m2 veranda me pamje nga deti.
Apartamenti eshte i mireorganizuar dhe ka 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje dhome gatimi dhe ngrenie me konceptin Open space, 2 tualete, nje verande dhe nje mini ballkon.
Apartamenti eshte rikonstruktuar dhe mobiluar ne maj te 2018.
Ndodhet ne katin e V te nje pallati me 10 kate. Pallati ka nje ashensor.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emiljano Hajrulla - RE/MAX Prestige

DERGONI MESAZH

 
Emiljano Hajrulla

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare