Apartament Pushimesh - Per Shitje - Vlora, Shqipëri


Apartament for sale with sea view

Murat Terbaci - Vlora, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530311001-86
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
87
Viti i Ndërtimit
2016

Kati :
Kati 7
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne vije te pare ne Lungomare, ne nje ndertim te ri dhe te mireadministruar. Orinetimi dhe pozicionimi i apt eshte ne perendim, cka te lejon te shiojosh perendim e zazanit

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emiljano Hajrulla - RE/MAX Prestige

DERGONI MESAZH

 
Emiljano Hajrulla

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare