Vilë - Në Shitje - Zonë Rurale, Shqipëri


Villas for Sale at Secret Garden Residence Tirana

Sauk - Zonë Rurale, Shqipëri
ID: 530311001-254
Nr. Total i Dhomave
5
Nr. i Dhomave të Gjumit
4
Nr. i Banjove
4
Sipërfaqja Totale (m2)
400
Sipërfaqja Truallit (m2)
500
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Villa for sale part of a private residence very close to TEG shopping center in Lunder, Tirana County.
The compound is In the final process of finishing and will provide the maximum privacy, 24 hour security and good administration.
The villa has an interior of 400 m2 and a 500 m2 yard divided into 3 floors and basement.
Possibility of choice of interior organization of the house and also the sanitary facilities, floor and coloring.
With a distinctive style creating the feeling of warm and welcoming homes.
The compound is composed by villas and duplexes, with shared green spaces and with private courtyards.

Karakteristikat

Kopësht
Parkimi
Vilë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emiljano Hajrulla Broker - RE/MAX Prestige
Emiljano Hajrulla Broker

DERGONI MESAZH

 
Emiljano Hajrulla Broker

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare