Apartament - Per Shitje - Vlora, Shqipëri


Shitet Apartament 2+1 te Albano e Romina

Hasan Kushta - Vlora, Shqipëri
SHITUR
Ndertim i Ri
ID: 530311001-25
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
105
Viti i Ndërtimit
2008

Nr. i Kateve:
9
Kati :
Kati 3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit te Vlores. Eshte ne katin e 3 banim(5 nga toka). Ka shikim nga Rruga kryesore. Blloku i banimit ka te gjitha utilitetet dhe facilitetet per nje jetese normale, ku ndodhen tregu i frutaperimeve, supermarke, dyqane, parukeri, Banka te nivelit te dyte etj.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Pamje të Jashtme
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emiljano Hajrulla - RE/MAX Prestige

DERGONI MESAZH

 
Emiljano Hajrulla

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare