Apartament - Per Shitje - Vlora, Shqipëri


Shitet Apartament 4+1+2 ne Rrugen Kosova

Kosova - Vlora, Shqipëri
ID: 530311001-161
Nr. Total i Dhomave
5
Nr. i Dhomave të Gjumit
4
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
174
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri te mireadministruar dhe ne nje nga zonat me te mira te qytetit te Vlores. Apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme dhe panorame nga rruga kryesore. Zpna ku ndodhet apartamenti te ofron te gjitha facilitetet e domosdoshhme per banim.

Karakteristikat

Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emiljano Hajrulla Broker - RE/MAX Prestige

DERGONI MESAZH

 
Emiljano Hajrulla Broker

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare