Garazh - Per Shitje - Vlora, Shqipëri


OKAZION! Mundesi INVESTIMI! Shitet GARAZH!

 Cmim per m2
 
Vlora, Shqipëri
ID: 530311001-120
Sipërfaqja Totale (m2)
369
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Kjo eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi garzahi mund te perdoret edhe si magazine me qellim magazinimin e mallrave.

Karakteristikat

Garazh
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emiljano Hajrulla Broker - RE/MAX Prestige

DERGONI MESAZH

 
Emiljano Hajrulla Broker

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare