Apartament - Në Shitje - Fier, Shqipëri

Shitet Super Apartament 3+1

75,000 € Other Currencies
 
Fier, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530301004-19
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
188
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug-Perëndim
Perëndim
Veri-Lindje
Veri-Perëndim
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ina Rekaj

Ina Rekaj

RE/MAX Solution


DERGONI MESAZH

 
Ina Rekaj

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso