Apartament - Në Shitje - Fier, Shqipëri

Apartament 2+1 ne qender te qytetit

49,500 € Other Currencies
 
Fier, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530301003-12
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
110
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
I/e Pamobiluar
Kopësht
Pamje të Jashtme
Jug-Perëndim
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Egi Murataj

Egi Murataj

RE/MAX Solution


DERGONI MESAZH

 
Egi Murataj

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso