Apartament - Në Shitje - Fier, Shqipëri

Apartament 2+1 ne Lagjen "Konferenca e Pezes"

 Çmimi i Kërkuar
52,000 € Other Currencies
 
Fier, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530301002-6
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
104
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Parkimi
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Mirgen Robo - RE/MAX Solution
Mirgen Robo

Mirgen Robo

RE/MAX Solution


DERGONI MESAZH

 
Mirgen Robo

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso