Apartament - Në Shitje - Fier, Shqipëri


Apartament 1+1, Lagja 1 Maj, prane Kupoles Fier

Fier, Shqipëri
ID: 530301001-92
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
74.40
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Siperfaqja e apartamentit eshte 74.4m2
Eshte ne katin e 4 te nje ndertimi te ri 8- katesh ne lagjen "1 Maj"
Ndodhet prane nje shkolle te mesme dhe nje 9-vjecare.
Spitali rajonal i Fierit shume prane dhe gjithashtu
qendra me gjithe institucionet perreth i shtojne benefitet per nje jetese sa me komode.
Pamja nga ballkonet eshte shlodhese me qytetin tone qe zbukurohet perdite.
Apartamenti eshte i organizuar me 1 dhome gjumi, 1 ambjent gatimi e 1 ambjent ditor te bollshem, nje banjo dhe 1 ballkon.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekare.

Kontaktoni konsulentin tone Mirgen +355692201111


Karakteristikat

Ashensor
I/e Papërfunduar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I/e Pamobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug-Lindje
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Valbona Gjoni - RE/MAX Solution
Valbona Gjoni

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare