Vilë - Në Shitje - Fier, Shqipëri


SHITET VILE NE FIER

 Çmim i Fiksuar
Lagjja "16-Prilli" - Fier, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530301001-70
Nr. Total i Dhomave
8
Nr. i Dhomave të Gjumit
6
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
418
Sipërfaqja Truallit (m2)
172

Nr. i Kateve:
3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Vile tre-kateshe,e ndertuar ne nje siperfaqe trualli 172m2, me ndertim total 417.5m2, 385 Euro metri katror
Kati perdhes ka siperfaqe 121.3m2 dhe eshte i shfrytezueshem per biznes profesional.
Per shume vite eshte perdorur si punishte per duralumin.
Kati i pare eshte 148.1 m2 i perbere nga 3 dhoma gjumi,nje banje dhe nje sallon i madh.
Kati i dyte ka siperfaqe 148.1 m2 dhe ka te njejten forme organizimi si kati i pare.
Mund te perdoret nga dy familje, sepse cdo kat ka dhomat, banjot dhe hapesiren per sallon.
Vila ka ballkon/verande ne katin e pare dhe te dyte te cilat kane dalje nga salloni.

Vila eshte ndertuar si pallat me kolona dhe lejon mundesi riorganizimi te brendshem duke levizur muret.
Ne hyrje te viles ka hapesire toke e cila mund te shfrytezohet si parkim.
Disponon dokumenta te rregullta hipotekare.
Vila ofron qetesine e periferise dhe pse eshte ne nje lagje qyteti e cila te ofron komoditet jetese.

Kontaktoni ne numrin 0692201111 Mirgen

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Garazh
Pamje të Jashtme
Parkimi
Lindje
Perëndim
Vilë
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Valbona Gjoni - RE/MAX Solution
Valbona Gjoni

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare