Dyqan - Per Shitje - Fier, Shqipëri


Shitet dyqan ne lagjen " 1 Maji "

Jani Bakalli - Fier, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530301001-65
Sipërfaqja Truallit (m2)
94.41
Sipërfaqe Neto (m²)
94.41
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Dyqani ndodhet ne rruge kryesore hyrese ne Fier.
Zona eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme pasi eshte e gjitha e zhvilluar me dyqane shitjesh e sherbimesh.
Me pamje ne rruge.I dukshem lehte nga kalimtare kembesor ose automjete.Parkim perpara njesise.
Siperfaqe totale 94.41 m2
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Mos hezito te kontaktosh ne nr: 0692061614


Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Valbona Gjoni - RE/MAX Solution

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare