Apartament - Në Shitje - Fier, Shqipëri


Apartament 3+1, ne Qender te Fierit

Fier, Shqipëri
ID: 530301001-54
Nr. Total i Dhomave
5
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
169
Viti i Ndërtimit
2005

Nr. i Kateve:
9
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ka siperfaqe 169m2, me 380 Euro per meter katror

Eshte i organizuar me tre dhoma gjumi, nje ambient i shfrytezueshem si magazine, ambient ndenje dhe kuzhine te ndara,dy banjo dhe dy ballkone.
Apartamenti ndodhet ne kat te shtate te banimit dhe shikon nga sheshi "Fitorja", Qendra e Fierit.
Shitet i pa mobiluar.
Banesa posedon te gjithe dokumentacion e pershtatshem.

Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulentin e RE/MAX Solution.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I/e Pamobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Valbona Gjoni - RE/MAX Solution
Valbona Gjoni

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare