Apartament - Per Shitje - Patos, Shqipëri


Apartament 2+1, Lagja "29 Maj", Patos

 Çmimi i Kërkuar
Patos, Shqipëri
Rikonstruktuar
ID: 530301001-32
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
69.50
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament 2+1, ne lagjen "29 Maj", Patos

Siperfaqja e apartamentit eshte 69.5 m2
Apartamenti ndodhet ne kat te katert, eshte i rikonstruktuar dhe shitet pjeserisht i mobiluar.
Subjekti eshte i vendosur ne nje lagje te mire me lokacion ne hyrje te Patosit.
Gjithcka qe ju nevojitet ndodhet ne afersi te apartamentit.
Prona dispnon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi eshte i negociueshem.

Mos hezito te na kontaktosh!

Karakteristikat

E Rinovuar
I/e Mobiluar Pjesërisht
Ballkon
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Valbona Gjoni - RE/MAX Solution

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare