Apartament - Në Shitje - Fier, Shqipëri


Apartament 2+1 ne Lagjen "Konferenca e Pezes"

 Çmimi i Kërkuar
Fier, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530301001-22
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
104
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ka siperfaqe 104m2 dhe ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit. Ne afersi gjenden, nje shkolle 9-vjecare dhe nje shkolle e mesme.

Apartamenti eshte i organizuar me dy dhoma, nje kuzhine dy banjo dhe dy ballkone.
Mobilim modern, i organizuar per nje funksionalitet sa me te mire dhe te rehatshem.
Apartamenti ndodhet ne kat te nente te banimit.
Ne vleren e apartamentit perfshihet i gjithe mobilimi i brendshem.
Banesa posedon te gjithe dokumentacion e pershtatshem.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Parkimi
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Valbona Gjoni - RE/MAX Solution
Valbona Gjoni

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso