Penthouse - Per Shitje - Vlora, Shqipëri


Penthouse 234m2, ne Lungomare

 Çmimi i Kërkuar
Vlora, Shqipëri
ID: 530301001-21
Nr. Total i Dhomave
5
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
221
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Penthouse ne lungomare brezi i dyte i pallateve me nje peisazh i cili shikon detin dhe malin.

Penthouse eshte i organizuar me tre dhoma gjumi, nje ambient i cili mund te perdoret si bibliotek apo nevoja te ndryshme, dy banjo, nje ambient te madh ndenje e kuzhine, nje ballkon si dhe nje verande me siperfaqe 84m2.
Penthouse eshte perfekt per nje rezidence luksoze.
Ne vleren e baneses nuk perfshihen shtrimi i pllakave, paisjet hidrosanitare dhe dyert e brendshme.
Lokacioni i baneses eshte ne kryqezimin i cili ndan lungomaren me rrugen dytesore ne drejtim te hotel partner.
Prona disponon dokumentacion te rregullt pronesie.
Cmimi eshte pak i negociueshem.

Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulentin e RE/MAX Solution.

Karakteristikat

Ashensor
I/e Papërfunduar
I/e Pamobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Valbona Gjoni - RE/MAX Solution

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare