Dyqan - Në Shitje - Fier, Shqipëri


Shitet Dyqan

Fier, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530301001-161
Sipërfaqe Neto (m²)
30.90
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Dyqani ka siperfaqe 30.9 m2
Ndodhet ne lagjen "Bishanake" ne unazen e Fierit, afer qendres tregetare ETC, kjo zone ka marre nje zhvillim te madh ne vitet e fundit duke patur keshtu nje frekuentim te gjere dhe eshte shnderruar ne nje nga zonat me te preferuara.
Ndodhet ne hollin e pallatit, qe e ben te pershtatshem per biznese te ndryshme (Zyre, Berber, Parukeri, Ushqimore etj...).
Ai shtrihet ne katin 0 dhe ka fasade xhami per transparence e mundesi shume te mira reklamimi.

Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Valbona Gjoni - RE/MAX Solution
Valbona Gjoni

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso