Tjetër - Me Qira - Fier, Shqipëri


Ambient komercial 600m2, me Qera

 
[Qera Mujore]
Fier, Shqipëri
ID: 530301001-160
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Hapsire komerciale 600m2, kati -1
Ambienti brenda ka kater tualete, dy ambiente zyrash dhe tre hyrje te ndryshme. Dy jane nga para dhe nje nga pas.
Mundesi shume e mire investimi per biznese te medha, me hapsira te shfrytezueshme.


Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Valbona Gjoni - RE/MAX Solution
Valbona Gjoni

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso