Apartament - Në Shitje - Fier, Shqipëri


Shitet apartament 2+1, Lagja "Kastriot"

Fier, Shqipëri
ID: 530301001-159
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
125
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Siperfaqja e apartamentit eshte 120.5 m2.
Apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri ne lagjen "Kastriot"
Ndodhet prane nje shkolle te mesme dhe nje 9-vjecare.
Subjekti eshte i vendosur ne nje lagje te mire dhe te qete banimi.
I organizuar me 2 dhoma gjumi, ambjent gatimi + dhome ditore, dy banjo dhe ballkon.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I/e Pamobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Pamje të Jashtme
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Valbona Gjoni - RE/MAX Solution
Valbona Gjoni

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso