Apartament - Në Shitje - Fier, Shqipëri


Apartament 2+1 ne qender te qytetit

Fier, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530301001-155
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
115
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 115 m2.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 1 te banimit ne nje pallati te ri.
Ndodhet prane dy shkollave te mesme dhe dy 9-vjecare.
Subjekti eshte i vendosur ne nje lagje te mire dhe te qete banimi
I organizuar me 2 dhoma gjumi, ambjent gatimi + dhome ditore, nje banjo dhe nje ballkon.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cilesi te vecanta:
- I ndertuar me hekur sidenor, i çertifikuar nga Bashkimi Europian.
- Ka termoizolim
- Dopio xham
- Grila
- I lyer me grafiato nga jashte.
- Materialet jane te çertifikuara nga Bashkimi Europian.
- Kompania ka 25 vite qe eshte ne fushen e ndertimit ne te gjithe Shqiperine.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
I/e Pamobiluar
Ballkon
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Valbona Gjoni - RE/MAX Solution
Valbona Gjoni

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso