Apartament - Në Shitje - Vlora, Shqipëri


Apartament 1+1 ne Lagjen "Uji i Ftohte", Vlore

 Çmimi i Kërkuar
Vlora, Shqipëri
ID: 530301001-15
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
69
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ka siperfaqe 69m2 dhe ndodhet ne lungomare.

Apartamenti eshte i sapo mobiluar me nje arredim modern. Gjendet prane nje prej pikave me te famshme, prane burimit luani, Uji i Ftohte Vlore.
Ne afersi te apartamentit gjenden, stacioni i autobuzit per te shkuar ne qender te qytetit si dhe nje market.
Deti mund te arrihet ne nje minute kohe.
Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi , 1 ambjent ndenje dhe gatimi te perbashket, 1 tualet, ka dy ballkone te cilet shohin nga deti.
Nga arredimi brenda vleres se shitjes perfshihen, kuzhina, banja dhe kendi soxhornos. Pjesa tjeter kundrejt negociatave lihen ose hiqen.
Cmimi eshte pak i negociueshem.

Per me shume informacion apo nje shoqerim ne prone mos ngurroni te na telefononi.0692061614

Karakteristikat

Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Valbona Gjoni - RE/MAX Solution
Valbona Gjoni

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare