Apartament - Në Shitje - Fier, Shqipëri


Shitet apartament ne Qender

Qender - Fier, Shqipëri
ID: 530301001-147
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
95
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Siperfaqja e apartamentit eshte 95 m2.
Apartamenti eshte ne katin 4 te nje pallati ekzistues ne lagjen "Konferenca e Pezes"
Ndodhet prane nje shkolle te mesme dhe dy 9-vjecare.
Subjekti eshte i vendosur ne nje lagje te mire dhe te qete banimi.
I organizuar me 2 dhoma gjumi, ambjent gatimi + dhome ditore, dhome hekurosje, mini depo brenda banjos, ballkon.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Karakteristikat

E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Ballkon
Pamje të Jashtme
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Valbona Gjoni - RE/MAX Solution
Valbona Gjoni

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso