Hotel - Me Qira - Fier, Shqipëri


Jepet me qira vile lluksoze e pershtatur per hotel

 
[Qera Mujore]
Fier, Shqipëri
ID: 530301001-145
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Hoteli ka siperfaqe 500m2 ku 207.70 m2 eshte ndertim.
Ndertesa eshte e organizuar ne 3 kate, kati 0 eshte lokal dhe restorant, kati 1 edhe 2 suite + dhoma hoteli, nga 3 ne cdo kat.
Ndertimi eshte i ri dhe i bere me kualitet shume te larte investimi.
Ndodhet ne nje zone te qete dhe relaksuese ne periferi te qytetit.
Hoteli ka mobilim luksoz.
Ka dhe shume benefite te tjera te cilat duhen pare nga afer si parkim, lulishte, privatesi etj
Jepet me qira ashtu sic shihet ne foto totalish i kompletuar dhe i mobiluar.

Dokumentacion i rregullt hipotekar.

Karakteristikat

I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Valbona Gjoni - RE/MAX Solution
Valbona Gjoni

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso