Apartament - Per Shitje - Ali Demi, Shqipëri


Apartament ne shitje tek Ali Demi

 Çmimi i Kërkuar
Rruga Ali Demi - Tek Gega Oil - Ali Demi, Shqipëri
ID: 530291012-51
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
90.40

Kati :
Kati 1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament ne shitje 2+1, me vendodhje në Rrugën Ali Demi, Tirane.
Apartamenti organizohet ne 2+1, me siperfaqe totale 96 m2.
Apartamenti ka punime shtese, përfshirë veshjen termo-izoluese në gjithë perimetrin e jashtëm.
Tualeti është i ndarë në dy pjese ku dushi ndodhet me vete.
Ndodhet ne katin e pare. Shitet totalisht i mobiluar.
Disponon Certifikate Pronesie.

Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulentin e RE/MAX Vizion

Karakteristikat

I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Xhovalin Tarazhi - RE/MAX Vizion II

DERGONI MESAZH

 
Xhovalin Tarazhi

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare