Apartament - Në Shitje - Don Bosko, Shqipëri


Shitet apartament 2+1 ne rrugen Don Bosko

Rruga Don Bosko - Rruga Don Bosko - Don Bosko, Shqipëri
ID: 530291012-126
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
125

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne fillim te rruges Don Bosko, ne nje pallat ekzistues, shitet nje apartament me sipefaqe 125 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte, me orjentim nga rruga. Apartamenti eshte me dokumenta te rregullta pronesie. Perbehet nga salloni i bollshem me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje depo dhe nje ballkon i madh. Apartamenti eshte me rifinitura shume te mira, depoja mund te perdoret si e tille ose te perdoret si tualet sepse ka te gjithe infrastrukturen.

Karakteristikat

Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Xhovalin Tarazhi - RE/MAX Vizion II
Xhovalin Tarazhi

Xhovalin Tarazhi

RE/MAX Vizion II


DERGONI MESAZH

 
Xhovalin Tarazhi

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare