Apartament - Në Shitje - Selitë - Pallati me Shigjeta, Shqipëri


Shitet apartament perballe kompleksit Delijorgji

 Çmimi i Kërkuar
Prane Pallatit me Shigjeta - Bulevardi Bajram Curri - Selitë - Pallati me Shigjeta, Shqipëri
ID: 530291012-104
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
100

Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Perballe kompleksit Delijorgji, prane karburant Kastrati shitet apartament 2+1 ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor.
Apartamenti shitet i mobiluar. Organizohet si me poshte: sallon ndenje me dalje ne ballkon, ambjent gatimi i ndare me vete me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, ku njera nga dhomat e gjumit ka dalje ne ballkon dy tualete.
Orientimi i apartamentit eshte perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha facilitetet e mundshme, si kopshte, shkolla, supermarkete, linja e urbanit, etj. disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Xhovalin Tarazhi - RE/MAX Vizion II
Xhovalin Tarazhi

Xhovalin Tarazhi

RE/MAX Vizion II


DERGONI MESAZH

 
Xhovalin Tarazhi

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare