Apartament - Me Qira - Laprakë, Shqipëri


JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE LAPRAKE

 
[Qera Mujore]
Pandi Dardha - Laprakë, Shqipëri
ID: 530291010-146
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
90

Nr. i Kateve:
6
Kati :
Kati 5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne Laprake prane Kmy.
Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje bashkuar me kuzhinen ,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe nje ballkon,ka mobilim moderrn dhe i investuar totalisht.
Ndodhet ne pallat ekzistues pa ashensor.
Lirohet ne 1 Nentor.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Karakteristikat

I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Lindje
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Griselda Ferhati - RE/MAX Vizion II
Griselda Ferhati

DERGONI MESAZH

 
Griselda Ferhati

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare