Restorant - Per Shitje - Zonë Rurale - Pezë, Shqipëri


VILE NE SHITJE PER BANIM OSE BIZNES NE PEZE

 Çmim i Fiksuar
Peze - Parku Peze - Zonë Rurale - Pezë, Shqipëri
ID: 530291008-114
Sipërfaqja Truallit (m2)
1,100
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Vile ne Peze prane fshatit, e pershtatshme per biznes si agro-turizem pasi zona permbush te gjitha kriteret.
Mund te sherbeje dhe per banim, apo destinime te tjera,
Vjen me nje cmim mese te mire per zonen dhe perspektiven qe ka.
Vila ka dy kate me nje siperfaqe 232 m2 dhe trualli 1100 m2.
Per me shume detaje dhe nje vizite kontaktoni!

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
Kopësht
Parkimi
Jug-Lindje
Veri-Lindje
Vilë
Fshat
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Edmond Toska - RE/MAX Vizion II

DERGONI MESAZH

 
Edmond Toska

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare