Apartament - Në Shitje - Brryli - Materniteti i Ri, Shqipëri

SHITET APARTAMENT 2+1

96,000 € Other Currencies
 
Brryli - Materniteti i Ri, Shqipëri
ID: 530291007-331
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
120.14
Sipërfaqe Neto (m²)
104.30

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elona Dushku

DERGONI MESAZH

 
Elona Dushku

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso