Apartament - Në Shitje - Ali Demi, Shqipëri


SHITET APARTAMENT 3+1 TE RRG ALI DEMI

Ali Demi - Ali Demi, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530291007-235
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
86
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 3+1 ne rrugen Ali Demi.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e 4.
Pronaret aktual kane bere disa investime , si tualet, kundrabufe elektroshtepiake,shtrim dyshemeje, dritare duralumini, etj
Apartamenti ka 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine , 1 tualet, korridor.
Disponon certifikate pronesie.
Pranohet vetem klient me cash

Karakteristikat

E Rinovuar
Pronari i Parë
I Mobiluar
Pamje të Jashtme
Jug-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elona Dushku - RE/MAX Vizion II
Elona Dushku

DERGONI MESAZH

 
Elona Dushku

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare