Dyqan - Me Qira - Bllok, Shqipëri


AMBJENT ME QIRA NE BLLOK

 
[Qera Mujore]
Bllok - Bllok, Shqipëri
ID: 530291007-234
Sipërfaqe Neto (m²)
22
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira ambjent open space ne Bllok.
Me nje siperfaqe te vogel 22m2.
Ambjenti eshte i investuar sa i perket ndricimit ,ka nje tualet, depozite , pomp uji.
Mund te perdoret per nje sere biznesesh te vogjel , si parukieri, estetike,zyra te ndryshme,agjensi etj.
Per me teper detaje kontaktoni ne numrin e cel.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elona Dushku - RE/MAX Vizion II
Elona Dushku

DERGONI MESAZH

 
Elona Dushku

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare