Apartament - Per Shitje - Kompleksi Delijorgji, Shqipëri


APARTAMENT NE SHITJE , KOMPLEKSI DELIJORGJI

 Çmim i Fiksuar
Kompleksi Delijorgji, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530291007-186
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
109
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 2+1 , te kompleksi Delijorgji,Rruga e Kavajes.
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te vitit 2019.
Organizohet ne sonxhorno +kuzhine me dalje ne verande, 2 dhoma gjumi, 2 tualete.
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe tualetet jane me investim ekstra.
Hipoteka pritet te dali brenda vitit 2019, pallati ku ndodhet apartamenti eshte i banuar.
Orientimi eshte jug-lindje, dhe eshte i vetmi objekt qe ka pamje te mire edhe pse nje bleres zgjedh te jetoj ne nje kompleks.
Per me teper detaje me kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
Kopësht
Parkimi
Jug-Lindje
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elona Dushku - RE/MAX Vizion II

DERGONI MESAZH

 
Elona Dushku

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare