Apartament - Per Shitje - Rruga e Kavajës, Shqipëri


APARTAMENT 2+1 NE SHITJE , TE RRUGA E KAVAJES

EDIT DURHAM ose Bogdanet - Rruga e Kavajës, Shqipëri
ID: 530291007-175
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
116.40

Kati :
Kati 5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament 2+1 +2 tualete , ndodhur ne katin e 5, ne rrugen Edit Durham,prane Rruges se Kavajes.
Apartamenti eshte me nje siperfaqe totale 116.4m2 .Pallat me ashensor dhe i mire administruar.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi,kuzhine pak e vecuar , sonxhorno , 2 tualete, me orientim jug-lindje.
Apartamenti shitet bosh , ose i mobiluar.
Per me teper detaje mbi kete prone kontaktoni Elona Dushku!

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Jug-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elona Dushku - RE/MAX Vizion II

DERGONI MESAZH

 
Elona Dushku

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare