Apartament - Per Qira - Kompleksi Delijorgji, Shqipëri


Apartament me qira 1+1,Kompleksi Delijorgji

 
[Qera Mujore]
kompleksi Delijorgji - Kompleksi Delijorgji, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530291007-169
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
80

Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira dhe te investuara te rruga e Kavajes,Tirane.
Ka nje organizim shume te mire te brendshem me nje sallon te mirendricuar, 1 dhome gjumi te bollshme dhe 1 tualet me ajrosje natyrale dhe nje verande .
Apartamenti eshte i orientuar nga lindja.
APARTAMENTI JEPET BOSH VETEM KUNDRABUFE OSE I MOBILUAR ME NJE CMIM TJETER.
Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Pamje të Jashtme
Lindje
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elona Dushku - RE/MAX Vizion II

DERGONI MESAZH

 
Elona Dushku

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare