Apartament - Me Qira - Rruga e Kavajës, Shqipëri


Duplex me qira ne qender te Tiranes

 
[Qera Mujore]
Rruga e kavajes - Rruga e Kavajës, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530291005-145
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
168
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira Duplex ne Qender te Tiranes, te Rruga e Kavajes, prane Raiffeisen Bank.
Ka nje siperfaqe prej 168 m2, e organizuar nje ambient openspace ne katin e pare dhe nje tualet,si dhe dy ambiente dhe nje tualet ne katin e siperm.Vend fantastik me vendodhje ideale per zyra.Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar. Ne cmim perfshihet edhe tatimi mbi burimin (15%)

Karakteristikat

Ashensor
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Bora Meno - RE/MAX Vizion II
Bora Meno

Bora Meno

RE/MAX Vizion II


DERGONI MESAZH

 
Bora Meno

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare