Apartament - Per Shitje - Rruga Sami Frashëri, Shqipëri


Apartament 2+1 per shitje

Rruga Sami Frashëri - Rruga Sami Frashëri - Rruga Sami Frashëri, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530291003-71
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
94.40

Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament ne zonen e ish bllokut. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues.
Apartamenti ka nje siperfaqe 94.4 m2 organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon,
Apartamenti disponon dhe hipoteke.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Bekim Basha - RE/MAX Vizion II

DERGONI MESAZH

 
Bekim Basha

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare