Shitje Biznesi - Në Shitje - Bllok - Bulevardi 4 Deshmoret, Shqipëri


OKAZION SHITET BIZNESI KLINIKA DENTARE NE BLLOK

Deshmoret e 4 Shkurtit - Bllok - Bulevardi 4 Deshmoret, Shqipëri
ID: 530281011-293
Sipërfaqja Totale (m2)
135
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet biznesi klinike dentare e re ne zemer te Tiranes, e pozicionuar ne zonen qendrore te Bllokut rruga "Deshmoret e 4 Shkurtit", zona me eksluzive ne gjithe Shqiperine.
Klinika dentare eshte 135 m2 dhe eshte e organizuar:
-dy salla operacioni
-nje salle priteje
-nje recepsion
- nje salle sterilizimi
-nje studio private e pershtatshme edhe per salle operacioni
-nje dhome zhveshje
-nje depo
-dy banjo
-pajisje te reja dhe te plota duke perfshire te gjithe motorin dentar
-faqe interneti te gjenerates se re
Klinika eshte e pajisur me ngrohje dhe ajer te kondicionuar.

Per me teper informacion apo per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Anxhela Seferi - RE/MAX Invest
Anxhela Seferi

Anxhela Seferi

RE/MAX Invest


DERGONI MESAZH

 
Anxhela Seferi

RE/MAX Invest

Rr Bardhok Biba
Pallati Trema

Qendër, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare