Apartament - Per Qira - Komuna e Parisit, Shqipëri


Apartament 2+1+garazh me qera tek Komuna e Parisit

 
[Qera Mujore]
Rruga Tish Daija - Komuna e Parisit, Shqipëri
ID: 530281007-153
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
90

Kati :
Kati 3
Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qera Apartament 2+1, Kati i 3, ne nje kompleks te ri e shume cilesor.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon, guzhine, 1 tualet dhe ballkon.
Gjendja shume e mire dhe me mobilim bashkohor. Jepet me qera bashk me garazh.
Lirohet ne fund te qershorit. Preferohen vetem klient te huaj.
Vendodhja: Komuna e parisit.
Per me shume informacion, na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Garazh
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Valmir Sadiku - RE/MAX Invest

DERGONI MESAZH

 
Valmir Sadiku

RE/MAX Invest

Rr Bardhok Biba
Pall Trema

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare